KONST / Litografier / Litografi 8369029
nr 836 9029
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografi, Bengt Lindström (1925-2008), 283/400, signerad & dedikerad, bladets mått: 28x24
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:50:05
8/7 14:52:04
600 kr
12/7 22:30:44
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström